)

)

2 LIGA NA ŻYWO: Warta Poznań – Stal Stalowa Wola [TRANSMISJA WIDEO]

Opublikowano w kategorii Transmisje online Polecane

Transmisja wideo na żywo z meczu o mistrzostwo 2 ligi pomiędzy Wartą Poznań a Stalą Stalowa Wola. Oglądajcie na żywo w niedzielę 8 kwietnia od godz. 15. Tylko w podkarpacieLIVE.TV!

Dla „Stalówki” będzie to szansa na przełamanie po czterech kolejnych meczach bez wygranej. W ostatniej kolejce Stal Stalowa Wola zremisowała bezbramkowo na boisku GKS-u Bełchatów, kilka dni wcześniej uległa Olimpii Elbląg 0-1.

Podopieczni Krzysztofa Łętochy zajmują dopiero 15. miejsce w ligowej tabeli i bardzo potrzebują punktów. W Poznaniu jednak łatwo o nie nie będzie.

Gracze Warty Poznań to solidny drugoligowiec. Zespół, którego prezesem jest, Izabella Łukomska-Pyżalska, zajmują wysokie czwarte miejsce.

Warta Poznań przegrała w ostatniej kolejce z ROW-em Rybnik, ale wcześniej pokonała Błękitnych Stargard. Zespół z Poznania ma solidną defensywę – w tym sezonie w 22 meczach stracił zaledwie 14 goli, co czyni ich drugą najlepiej broniącą ekipą w II lidze.

Początek meczu Warta Poznań – Stal Stalowa Wola w niedzielę 8 kwietnia o godz. 15. Livestream tylko w podkarpacieLIVE.TV!

TRANSMISJA NA ŻYWO: Warta Poznań – Stal Stalowa Wola [RELACJA ONLINE]