Array
(
  [global] => Array
    (
      [below_top] => Array
        (
          [0] => 320
        )

    )

  [after_video] => Array
    (
    )

  [place_in] => Array
    (
      [sidebar_sticky] => Array
        (
          [0] => 272
        )

      [sidebar_normal] => Array
        (
          [0] => 327
        )

    )

)

2 liga: Resovia – Znicz Pruszków i Siarka Tarnobrzeg – Ruch Chorzów w PPV [TRANSMISJE NA ŻYWO]

Opublikowano w kategorii Transmisje online Polecane

siarka-tarnobrzeg---stal-stalowa-wola-108

Mecze 2 ligi Resovia – Znicz Pruszków i Siarka Tarnobrzeg – Ruch Chorzów będziecie mogli oglądać na żywo w PPV. Koszt dostępu do jednej transmisji to 12 zł.

Tak jak informowaliśmy wcześniej wszystkie mecze 2 ligi będziecie mogli oglądać na żywo w internecie. Transmisje będą płatne. Koszt oglądnięcia każdego ze spotkań to 12 zł.

Zapowiadające się niezwykle ciekawie spotkanie Siarki Tarnobrzeg z Ruchem Chorzów startuje już o godz. 17. Transmisję zobaczycie na kanale TVCOM. By wykupić transmisję zajrzyjcie pod ten link: Siarka Tarnobrzeg – Ruch Chorzów [TRANSMISJA NA ŻYWO].

Mecz Resovia – Znicz Pruszków rozpocznie się w sobotę 21 lipca 2018 o godz. 17.30. Transmisję na żywo w PPV będziecie mogli wykupić tutaj: Resovia – Znicz Pruszków NA ŻYWO [TRANSMISJA ONLINE].

Realizatorami obydwu transmisji będzie ekipa podkarpacieLIVE, a zleceniodawcą jest Stowarzyszenie 2 Liga Polska, która – w porozumieniu z wszystkimi klubami 2 ligi – zdecydowała, że mecze będą pokazywane w systemie PPV.

Kolejny raz podkreślamy, że bardzo chcielibyśmy pokazywać te spotkania za darmo, ale niestety nie dostaliśmy takiej zgody. Jeżeli macie możliwość i chcecie oglądać mecze 2 ligi polskiej na żywo w internecie – wesprzyjcie ten projekt. Zyski z PPV podzielone zostaną pomiędzy kluby.

Komentarze (14)

Mcmv

Dodajcie płatności zza granicy!!

free

Żądam płatności zza granicy!!!!!!!

Mastah

Karta? Gdzie jest karta kredytowa/debetowa? Jak cos zrobic to porzadnie a nie ujowo.

ZKS

Szkoda piniedzy hahahahahhaha

mecz

Resovia -m Znicz narazie 0 – 2

mecz

juz 1 -2

hgw

99 procent potencjalnych klientow na ta usluge to emigracja,a nie mozna za nia zaplacic z zagranicy,co za kretyni to organizuja ahahahahahahahaha chyba rysiek petru z schetyna sie za to wzieli hahahahahhah

mirek

Ludzie wescie 12zl za wszystkie transmisje będziecie mieć klientów,a nie za każdy mecz chodzi o podkarpacie,stal,resowia,stalowa,siarka.

hahai

z takim komentarzem to nikt drugi raz nie zapłaci już za to gówno

Anonim

Podkarpacie live nie chcę was straszyć ale tracicie rację bytu bo masa ludzi tu wchodziła w tym jaze względu na darmowe meczyki live najlepiej bez kometarza. 12 zeta za 1 mecz de fadto 3 ligi to lekka przesada i poza kibicami zzagramicy nikt tyle nie da..
Zastanówcie się co dalej bo za pół roku spisując tylko newsy z innych stron to Was już nie będzie

Aro

Hahai chodzi ci o komentarz z siarki czy resovi?

kibic

Ludzie napisali wam, że to nie od podkarpacielive zależy to, że mecze będą płatne, więc żale wylewajcie do stowarzyszenia 2 liga polska. Ty anonim straszyć to możesz siebie w lustrze

Twój komentarza zostal dodany

Coś poszło nie tak, twój komentarz nie zostal dodany, spróbuj ponownie poźniej

Dodaj komentarz