Array
(
  [global] => Array
    (
      [below_top] => Array
        (
          [0] => 320
        )

    )

  [after_video] => Array
    (
    )

  [place_in] => Array
    (
      [sidebar_sticky] => Array
        (
          [0] => 272
        )

      [sidebar_normal] => Array
        (
          [0] => 327
        )

    )

)

Citizen Liga Firm Rzeszów 2017/2018 po rundzie zasadniczej [PODSUMOWANIE]

Opublikowano w kategorii Różności Polecane

Za nami mecze rundy zasadniczej Citizen Ligi Firm Rzeszów sezonu Jesień/Zima 2017/18 – rozgrywek piłkarskich dla firm i instytucji, które to mecze w każdy czwartek i piątek wieczorem transmitujemy na żywo na naszym kanale PodkarpacieLive.tv.

Zobaczcie, która z firm w połowie sezonu ma największe szansę na wygraną i wyjazd na Mistrzostwa Europy Piłki Nożnej Korporacyjnej!
W rozgrywkach Citizen Ligi Firm Rzeszów, w tym sezonie udział bierze 12 zespołów firmowych, podzielonych na dwie klasy rozgrywkowe: Ekstraklasa oraz i Liga.

EKSTRAKLASA:

W najwyższej klasie rozgrywkowej, po pięciu meczach na prowadzeniu Mistrz poprzedniego sezonu – zespół Zakładu Metalurgicznego, pod  wodzą Kapitana Jakuba Sowy. Ekipa z WSK wygrała trzy mecze, a dwa z remisowała. To daje im 11 punktów i fotel lidera.

Na drugim miejscu G2A.COM, drużyna która jeszcze dwa sezony temu występowała w niższej klasie rozgrywkowej – teraz skutecznie walczy o najwyższe lokaty w Ekstraklasie. Podium zamyka ekipa BorgWarner‚a z 8 punktami na swoim koncie. Tuż za podium UTC Aerospace. Piąta pozycja należy do MB Aerospace, a stawkę z 3 punktami zamyka beniaminek, ekipa Myszki S.C.

Jak widzimy po tabeli, rywalizacja jest bardzo zacięta i do końca sezonu jeszcze wszystko może się zdarzyć. Tym bardziej, że różnice punktowe między zespołami są minimalne.

Tabela Ekstraklasa

STATYSTYKI INDYWIDUALNE – EKSTRAKLASA

Poniżej najlepsi z najlepszych Ekstraklasy – czyli zawodnicy, którzy swoją postawą w trakcie rozgrywek I rundy wykazali się najlepszymi statystykami!
Statystyki Ekstraklasa

NAJŁADNIEJSZA BRAMKA – EKSTRAKLASA

W rozgrywkach Citizen Ligi Firm Rzeszów, co tydzień organizowane jest głosowanie na najładniejszą bramkę kolejki, której strzelca pod koniec sezonu weźmie udział w głosowaniu na najładniejszą bramkę sezonu. A oto wyniki z I rundy.

Najładniejsza bramka Ekstraklasa

Bramki możesz zobaczyć wchodząc na: www.facebook.com/ligafirmrzeszow/videos

I LIGA

W pierwszej lidze na prowadzeniu OIL Rzeszów. „Lekarze”, do tej pory wygrali wszystkie z pięciu swoich spotkan ligowych, co daje im rekordowy wynik 15 punktów, po rundzie zasadniczej.

Na drugim miejscu spadkowicz Ekstraklasowy – ekipa Piotra Tomońskiego – SoftSystem z 10 punktami na koncie. Aktualne trzecie miejsce piastuje zespół McBraidy. Tuż za podium drużyna Deloitte. z 4 zdobytymi punktami. Z taką samą ilością punktów, ale gorszym bilansem w meczu bezpośrednim, drużyna Asseco Rzeszów. Stawkę I Ligi zamyka ekipa Developres Rywal Rzeszów.

Podobnie jak w Ekstraklasie i tutaj walka o awans jest bardzo zacięta, a zawodnicy niekiedy na meczach wykorzystują resztki sił w walce o punkty. Do końca sezonu, sytuacja nadal pozostaje otwarta.

Tabela 1 liga

STATYSTYKI INDYWIDUALNE – I LIGA

Poniżej najlepsi z najlepszych I LIGI – czyli zawodnicy, którzy swoją postawą w trakcie rozgrywek I rundy wykazali się najlepszymi statystykami!
Statystyki I Liga

NAJŁADNIEJSZA BRAMKA – I LIGA

I tutaj, co tydzień organizowane jest głosowanie na najładniejszą bramkę kolejki, której strzelca pod koniec sezonu weźmie udział w głosowaniu na najładniejszą bramkę sezonu. A oto wyniki z I rundy.

Najładniejsza bramka I Liga

Bramki możesz zobaczyć wchodząc na: www.facebook.com/ligafirmrzeszow/videos

STARTUJE II RUNDA SEZONU JESIEŃ/ZIMA 2017/18 – OGLĄDAJ NA ŻYWO!

A już dziś rozpoczynają się mecze rewanżowe! Jeśli chcesz na bieżąco śledzić poczynania zawodników i ekip w największych piłkarskich rozgrywkach dla firm i instytucji w Rzeszowie, oglądaj relację wideo za pośrednictwem PodkarpacieLive.tv.

Więcej o samych rozgrywkach i zapisach, znajdziesz na: www.ligafirm.rzeszow.pl lub oficjalnym profilu Facebook’owym: www.facebook.com/pg/ligafirmrzeszow
Kontakt z organizatorem: biuro@ligafirm.rzeszow.pl / tel. 786 140 833

Komentarze (0)

Twój komentarza zostal dodany

Coś poszło nie tak, twój komentarz nie zostal dodany, spróbuj ponownie poźniej

Dodaj komentarz