Array
(
  [global] => Array
    (
      [below_top] => Array
        (
          [0] => 320
        )

    )

  [after_video] => Array
    (
    )

  [place_in] => Array
    (
      [sidebar_sticky] => Array
        (
          [0] => 272
        )

      [sidebar_normal] => Array
        (
          [0] => 327
        )

    )

)

Derby Pogoń Leżajsk – Unia Nowa Sarzyna. Spięcie kibiców z policją [WIDEO]

Opublikowano w kategorii Kibice Polecane

Spięcie kibiców Pogoni Leżajsk z policją po meczu derbowym z Unią Nowa Sarzyna. Spotkanie zostało rozegrane w niedzielę 30 kwietnia 2017 roku.

Komentarze (3)

za

Bydło nie kibice spierdalali w podskokach bo kozaczyli. Brawo Policja

rafal

Pozwalam sobie dodać ten komentarz, poniewaž jestem stałym użytkownikem portalu i śledzę często transmisje live. Pozytywnie oceniam portal. Jednak chcę podzielić się opinią na temat tego filmiku. Po co pokazywać coś takiego? Chodzi Wam o to żeby szerzyć oglądalność tego typu zachowań? Takiej piłki chcecie? Wrzucacie dużo kontrowersyjnych materiałów video z kibicami, gdzie większość przedstawia zachowanie, które środowisko piłkarskie potępia (przepychanki z policją, z ochroną, prowokacje względem kibiców drużyny przeciwnej, nacechowany niekulturalnymi okrzykami doping). Myślę, że nie tędy droga żeby zyskiwać oglądalność.

Sznit

Bardzo dobrze, rozgonić hołotę nie umieją się zachować to niech siedzą w tych swoich szarych blokach. Wstyd dla miasta, oni nazywają się kibicami i patriotami zwyczajnie żal na to patrzeć. Zwyczajne chamstwo ze strony kibiców tej pogoni czy jak to sie tam nazywa…. Nauczcie się chłopcy kultury a potem dopiero wychodźcie z domu i pokazujcie się publicznie…. Upadek upadek i tyle w tym temacie.

Twój komentarza zostal dodany

Coś poszło nie tak, twój komentarz nie zostal dodany, spróbuj ponownie poźniej

Dodaj komentarz