Array
(
    [global] => Array
        (
            [below_top] => Array
                (
                    [0] => 320
                )

        )

    [after_video] => Array
        (
        )

    [place_in] => Array
        (
            [sidebar_sticky] => Array
                (
                    [0] => 272
                )

            [sidebar_normal] => Array
                (
                    [0] => 327
                )

        )

)

Heiro Futsal Cup 2017 na żywo [TRANSMISJA WIDEO]

Opublikowano w kategorii Transmisje online Polecane

Transmisja na żywo z 10. edycji turnieju Heiro Futsal Cup – największego futsalowego turnieju w Polsce.

Piątek, 15.12.2017 (Friday)

18.00 A4-A3 Heiro II – ISS Lublin
18.30 B4-B3 Hokus Pokus – Provision Łańcut
19.00 A2-A4 Korbud – Heiro II
19.30 B2-B4 Bongo – Hokus Pokus
20.00 A3-A2 ISS – Korbud
20.30 B3-B2 Provision Łańcut – Bongo
21.00 A2-A1 Korbud – Poker Team
21.30 B2-B1 Bongo – Geobusz.hu AC Villám Focisuli es Futsal Club (HUN)

Sobota, 16.12.2017 (Saturday)

08.00 C3-C2 Westovia Tarnów – Dynamo Vysny Caj (SVK)
08.30 C1-C4 Tomy Więcpol Stobierna – SMD LED Rzeszów
09.00 D3-D2 Alex Zakliczyn – Engerau Boys Bratysława (SVK)
09.30 D1-D4 KF Stal Mielec – Projektant Rzeszów
10.00 C2-C4 Dynamo Vysny Caj (SVK) – SMD LED Rzeszów
10.30 C1-C3 Tomy Więcpol Stobierna – Westovia Tarnów
11.00 D2-D4 Engerau Boys Bratysława (SVK) – Projektant Rzeszów
11.30 D1-D3 KF Stal Mielec – Alex Zakliczyn
12.00 C3-C4 Westovia Tarnów – SMD LED Rzeszów
12.30 C1-C2 Tomy Więcpol Stobierna – Dynamo Vysny Caj (SVK)
13.00 D3-D4 Alex Zakliczyn – Projektant Rzeszów
13.30 D1-D2 KF Stal Mielec – Engerau Boys Bratysława (SVK)

14.00 A1-A4 Poker Team Lublin – Heiro II Rzeszów
14.30 B1-B4 Geobusz.hu AC Villám Focisuli es Futsal Club (HUN) – Hokus Pokus Rzeszów
15.00 A1-A3 Poker Team Lublin – ISS Lublin
15.30 B1-B3 Geobusz.hu AC Villám Focisuli es Futsal Club (HUN) – Provision Łańcut

16.00 E2-E3 Partizan Bardejov (SVK) – ZiP Kalina Lublin
16.30 E1-E4 Irex Gaz Chorzów – Kobi Rzeszów
17.00 F2-F3 FC Lambada Siepraw – Zawbud Iława
17.30 F1-F4 Hungerbud Katowice – Kormed Lubaczów
18.00 E2-E4 Partizan Bardejov (SVK) – Kobi Rzeszów
18.30 E1-E3 Irex Gaz Chorzów – ZiP Kalina Lublin
19.00 F2-F4 FC Lambada Siepraw – Kormed Lubaczów
19.30 F1-F3 Hungerbud Katowice – Zawbud Iława
20.00 E3-E4 ZiP Kalina Lublin – Kobi Rzeszów
20.30 E1-E2 Irex Gaz Chorzów – Partizan Bardejov (SVK)
21.00 F3-F4 Zawbud Iława – Kormed Lubaczów
21.30 F1-F2 Hungerbud Katowice – FC Lambada Siepraw

Niedziela, 17.12.2017 (Sunday)

08.00 G2-G3 Maaw Sport Team Lubaczów- Zagłebie Sosnowiec
08.30 G1-G4 Budoserwis Chorzów – GEOS Czarni Oleszyce
09.00 H2-H3 SPAR Łańcut – No Name Tarnów
09.30 H1-H4 Heiro Rzeszów – Partizan Bardejov B (SVK)
10.00 G2-G4 Maaw Sport Team Lubaczów – GEOS Czarni Oleszyce
10.30 G1-G3 Budoserwis Chorzów – Zagłebie Sosnowiec
11.00 H2-H4 SPAR Łańcut – Partizan Bardejov B (SVK)
11.30 H1-H3 Heiro Rzeszów – No Name Tarnów
12.00 G3-G4 Zagłebie Sosnowiec – GEOS Czarni Oleszyce
12.30 G1-G2 Budoserwis Chorzów – Maaw Sport Team Lubaczów
13.00 H3-H4 No Name Tarnów – Partizan Bardejov B (SVK)
13.30 H1-H2 Heiro Rzeszów – SPAR Łańcut

#49 14.00 1G-2C 1/8 finału
#50 14.30 1H-2D 1/8 finału
#51 15.00 1E-2G 1/8 finału
#52 15.30 1F-2H 1/8 finału
#53 16.00 1A-2E 1/8 finału
#54 16.30 1B-2F 1/8 finału
#55 17.00 1C-2A 1/8 finału
#56 17.30 1D-2B 1/8 finału

#57 18.00 Ćwierćfinał 1
#58 18.30 Ćwierćfinał 2
#59 19.00 Ćwierćfinał 3
#60 19.30 Ćwierćfinał 4

#61 20.00 Półfinał 1
#62 20.30 Półfinał 2
#63 21.00 Mecz o 3 miejsce
#64 21.30 FINAŁ

Komentarze (1)

ktoś

gośc rozmawiający z tymi Słowakami jest kompletnym debilem. Jak można tak prowadzić rozmowe?! Poziom idioty , serio. Nigdy nic nie pisze w komentarzach ale ten matoł mnie rozbraja. Ośmiesza cały ten portal. Jak można pytac (było nie było) sportowca: "które baby są łatwiejsze ? w Bratysławie czy Rzeszowie?" Poziom kompletnego kretyna!

Twój komentarza zostal dodany

Coś poszło nie tak, twój komentarz nie zostal dodany, spróbuj ponownie poźniej

Dodaj komentarz