Array
(
  [global] => Array
    (
      [below_top] => Array
        (
          [0] => 320
        )

    )

  [after_video] => Array
    (
    )

  [place_in] => Array
    (
      [sidebar_sticky] => Array
        (
          [0] => 272
        )

      [sidebar_normal] => Array
        (
          [0] => 327
        )

    )

)

SKRÓT MECZU: Wisłoka Dębica – Unia Nowa Sarzyna 3-1 [WIDEO]

Opublikowano w kategorii Skróty wideo Polecane

Zobaczcie skrót wideo z meczu IV ligi podkarpackiej pomiędzy Wisłoką Dębica a Unią Nowa Sarzyna. Gospodarze zwyciężyli 3-1.

Komentarze (7)

Jędrek

Szkoda beznadziejnie straconych punktów z Głogovią i Granicą, bo byłoby blisko Sieniawy i Polonii. Teraz trzeba wygrać zaległy z Ropczycami i myśleć o szukaniu napastników w zimie. 6 goli Szewczyka i bodaj 3 Konika to nie jest wynik, który powala niestety.

kiksów tysz

kiksów też szkoda, Sieniawa nie miała prawa wygrać z Wisłoką, ale ten kiks

Bialozieloni

Granica zagrała wtedy świetny mecz. Na wiosnę awansuje Polonia, a za rok Wisłoka na 110 rocznicę i będzie git.

1908

Na wiosnę Wisłoka!!. Jest szansa. Wygrać teraz zaległy mecz, na wiosnę wygrać u siebie z Sieniawą potem Polonią i mamy 5 punktów straty i myślę ze ta strata jest do odrobienia, jest ścisk w tabeli i kilka drużyn chce awansować więc jest możliwe zadanie. 110 rocznica wypadnie na jesień 2018 i jak awans byłby na wiosnę w co wierzę to awans byłby ukoronowaniem działalności klubu.

Tomas

Przed nami zima i dużo czasu na przemyślenia co dalej, czy będzie nas stać finansowo i sportowo na włączenie się w walkę?/ Trzecia liga na 110 rocznicę?, fajne piszę się ale nie jest to łatwy cel do realizacji..

KSW

Runda myślę w naszym wykonaniu dobra. Ogromnie szkoda straty punktów szczególnie w tych meczach z Głogovią, Granicą. Myślę, że gdyby tylko skuteczność byłaby lepsza w naszym wykonaniu to o awans moglibyśmy się bić. Na wiosnę lepsza skuteczność i Wisłoka III liga ! FORZA BIANCOVERDE !

roberto pawlo

Jak odeszło dwóch najlepszych strzelców, to trzeba było chociaż jednego zawodnika podobnej klasy ściągnąć. Tyle nabitych słupków i poprzeczek że jak by je zliczyć to wyszło by więcej niż strzelonych bramek ?

Twój komentarza zostal dodany

Coś poszło nie tak, twój komentarz nie zostal dodany, spróbuj ponownie poźniej

Dodaj komentarz