Array
(
  [global] => Array
    (
      [below_top] => Array
        (
          [0] => 320
        )

    )

  [after_video] => Array
    (
    )

  [place_in] => Array
    (
      [sidebar_sticky] => Array
        (
          [0] => 272
        )

      [sidebar_normal] => Array
        (
          [0] => 327
        )

    )

)

TRANSMISJA NA ŻYWO: Beniaminek Krosno Cup U-12 [WIDEO]

Opublikowano w kategorii Transmisje online Polecane

Transmisja wideo na żywo z turnieju Beniaminek Krosno Cup U-12 od piątku do niedzieli tylko w podkarpacieLIVE.TV!

Przed nami druga odsłona turnieju „Beniaminek Krosno Cup”, tym razem w akcji zobaczymy drużyny kategorii wiekowej U-12. Zapowiada się ciekawa rywalizacja, w stawce drużyn jest aż czternaście zespołów, które będą miały okazję pograć w okresie zimowym na świetnej sztucznej murawie o wymiarach 68×45 m.

W sumie w ciągu trzech dni w „Hali Krosno” rozegranych zostanie 55 piłkarskich spotkań! Turniej będzie miał rangę międzynarodową, do Krosna przyjedzie zespół z Ukrainy – DJUSZ Żydaczów, pojawią się także Słowacy z MFK Zemplin Michalovce, z którymi Beniaminek współpracuje oraz oczywiście polskie drużyny z kilku województw.

W piątek o 17:00 inauguracyjne spotkanie grupy A, w którym Beniaminek Krosno zmierzy się z RAP Radomsko. Podopieczni trenerów Marka Adamiaka i Kamila Pelczara po dobrej rundzie jesiennej w rozgrywkach ligowych będą mieli okazje zmierzyć się z ciekawymi zespołami z innych województw i z zagranicy.

W ten sam dzień na murawie zaprezentują się również drużyny Cracovii Kraków, Grunwaldu Budziwój, Drukarza Warszawa, Akademii Piłkarskiej Limanovia i wspomniani goście zza wschodniej granicy – DJUSZ Żydaczów.

Dokończenie grupowych zmagań w sobotę i także w ten dzień od godziny 13:00 mecze w grupie B, w której oprócz słowackiej drużyny z Michaloviec zagrają również zawodnicy KSPN Pogoń Kraków, Sandecji Nowy Sącz, Akademii Piłkarskiej Sanok, S.T.F. Champion Warszawa, Fablok Chrzanów i Juniora Radom.

Finałowe zmagania zaplanowano na niedzielę, start o 9:00. O 9:30 mecze „Grupy Brązowej” z udziałem drużyn, które w fazie grupowej zajęły 5 i 6 miejsce. O 11:00 start „Grupy Srebrnej” – miejsca 3 i 4 w grupach A i B, a od 13:00 o końcowy triumf w „Grupie Złotej” powalczą najlepsze drużyny turnieju, czyli zespoły, które zajęły dwa czołowe miejsca w swoich grupach po pierwszych dwóch dniach turnieju!

U-12 Beniaminek Krosno CUP 2018 [dzień 1 – gr. A]:

U-12 Beniaminek Krosno CUP 2018 [dzień 2 – gr. A]:

U-12 Beniaminek Krosno CUP 2018 [dzień 2 – gr. B]:

U-12 Beniaminek Krosno CUP 2018 [dzień 3 – finały]:

 

Komentarze (1)

Karolek

Proszę o udostępnienie dźwięku,bo nie będzie słychać trenera Junior Radom.Dziękuję.

Twój komentarza zostal dodany

Coś poszło nie tak, twój komentarz nie zostal dodany, spróbuj ponownie poźniej

Dodaj komentarz