Array
(
  [global] => Array
    (
      [below_top] => Array
        (
          [0] => 320
        )

    )

  [after_video] => Array
    (
    )

  [place_in] => Array
    (
      [sidebar_sticky] => Array
        (
          [0] => 272
        )

      [sidebar_normal] => Array
        (
          [0] => 327
        )

    )

)

Turniej Beniaminek Krosno Cup 2018 [WIDEO]

Opublikowano w kategorii Transmisje online Polecane

Już w piątek pierwsze mecze turnieju„Beniaminek Krosno Cup” w kategorii wiekowej U-13. Drużyny z rocznika 2005 rozpoczną piłkarskie święto w Krośnie, a zbliżający się turniej będzie pierwszym z sześciu zaplanowanych na pierwszy kwartał 2018 roku.

W kolejnych terminach zobaczymy w akcji drużyny z roczników 2006, 2007, 2008, 2009 i 2010.  Stawka drużyn z roku na rok jest coraz mocniejsza, a w tym będzie sporo niespodzianek i ciekawych zespołów!

Piłkarskie zmagania w kategorii wiekowej U-13 zapowiadają się bardzo emocjonująco. Dwanaście drużyn będzie miało okazję pograć w okresie zimowym na świetnej sztucznej murawie o wymiarach 68×45 m. W sumie w ciągu trzech dni w „Hali Krosno” rozegrane zostaną 42 piłkarskie spotkania! Turniej będzie miał rangę międzynarodową, po raz pierwszy będziemy gościć w Krośnie zespół z Niemiec – 1.FC Frankfurt, pojawią się także zawodnicy ze słowackiego MFK Zemplin Michalovce oraz oczywiście polskie drużyny z kilku województw.

W piątek o 18:00 inauguracyjne spotkanie grupy A, w którym Beniaminek Krosno zmierzy się z Dunajcem Nowy Sącz. Podopieczni trenerów Marka Adamiaka i Kamila Chmielowskiego będą mieli okazję drugi raz w krótki odstępie czasu zmierzyć się z mocnymi zespołami w turniejowych zmaganiach, początkiem grudnia drużyna z tego rocznika zagrała w prestiżowym „PROFBUD Cup”.

W ten sam dzień na murawie zaprezentują się również drużyny Akademii Piłkarskiej 21 KrakówP.S.V. ŁódźKSZO Ostrowiec Świętokrzyski i wspomniani słowacy MFK Zemplin. Dokończenie grupowych zmagań w sobotę i także w ten dzień od godziny 13:30 mecze w grupie B, w której oprócz niemieckiej drużyny z Frankfurtu zagrają również zawodnicy Śląska WrocławSandecji Nowy SączRekordu Bielsko-BiałaRozwoju Katowice Goala Nowy Sącz.

Całe rozgrywki, będziecie mogli oglądać na żywo za pośrednictwem PodkarpacieLIVE.tv:

Dzień I, gr. A:

Dzień II, gr. A (do godz. 13.30):

Dzień II, gr. B (od godz. 13.30):

Dzień III, finały:

 

Komentarze (4)

paton11

Błagam niech to dziecko zamilknie!!!!

Sandecj

Wioch piękna z komentarzem.

Wks

Super komentarz do turnieju. Gratulacje!!! Brawo 🙂

Śląsk W.

Super komentarz chłopak,gratulacje!!!

Twój komentarza zostal dodany

Coś poszło nie tak, twój komentarz nie zostal dodany, spróbuj ponownie poźniej

Dodaj komentarz