Array
(
  [global] => Array
    (
      [below_top] => Array
        (
          [0] => 320
        )

    )

  [after_video] => Array
    (
    )

  [place_in] => Array
    (
      [sidebar_sticky] => Array
        (
          [0] => 272
        )

      [sidebar_normal] => Array
        (
          [0] => 327
        )

    )

)

WIDEO: Wisłok Wiśniowa – Wisłoka Dębica 0-1 [SKRÓT MECZU]

Opublikowano w kategorii Skróty wideo

Zobaczcie skrót meczu Wisłok Wiśniowa – Wisłoka Dębica w 4 lidze podkarpackiej. Goście wygrali 1-0 po bramce z rzutu karnego Adriana Nowaka.

Komentarze (18)

Jack

Bilety sprzedane ,czas na derby.Tylko WISŁOKA

lis

Czym tu się podniecać czwartą ligą?
Amatorszczyzna …

Debicok

https://m.youtube.com/watch?v=l5ZvsVp47TA
Teraz z oprawą będzie lepiej…Liga nie ma znaczenia, to święta wojna między Zatorzem a lepszą stroną miasta. Tylko Wisłoka!

koks

Niestety dłuższa rywalizacja derbowa w Dębicy, Wisłoka vs igloopol tylko zniechęca największe firmy z Dębicy do wsparcia Wisłoki1908. Śnieżka, Olimp, TC Dębica i wiele innych firm wolą wspierać Hokej Dębicki.Są też plany DAPu po połączeniu z MKS, który chce postawić na seniorkę. Sponsorować taki DAP mają duże firmy pokroju Ventor. Gdzie dwóch się bije trzeci skorzysta ? Przykre to jest ,ale bardzo realne jest że za kilka lat Dap będzie grał w 2 /1 lidze a Wisłoka i igloopol w 4 , 3 lidze

Do koks

DAP jak sama nazwa wskazuje to Dziecięca Akademia i póki co niech tak pozostanie, kluby seniorskie są dwa plus w każdej wiosce i kolejnych nie trzeba. Nikt w Dapie nie myśli seniorach. Patrząc na prężnie działające stowarzyszenie na KSW trzeba im tylko życzyć powodzenia i wytrwałości w realizacji planów.

Mieszkalemwdebicy

Bzdury, jest sporo miast derbowych w wyższych ligach i firmy chojnie łożą na ich utrzymanie. W Dębicy jest sporo januszowych biznesmenów, potomków chłopów pańszczyźnianych, ot co, w dodatku jest to biedny region Polski. Lepiej synowi kupić Porsche dla szpanu na mieście (malibu Brzeźnica i masarnie) czy helikopter (Olimp labs) aby latał nisko nad domami w Zawadzie wkurwiajac mieszkańców, niż "topić" kasę w dębicki sport. Co to za problem wesprzeć jedną z drużyn większą ilością gotówki i awansować ją wyżej, pozbywając się problemu derbów? To nie o to chodzi.. Dębica to Zagłębie januszowych firm produkcyjnych, które płacą minimalne mozliwe wynagrodzenie swoim pracownikom i kombinują z podatkami aby jak najmniej dochodowego płacić, a wy chcecie aby jeszcze poważne pieniądze na sport dawali?

Mieszkalemwdebicy

Nie ma przykładowo żadnej możliwości, aby TC Dębica finansowała KS Wisłoka, jak dawniej. Teraz to korporacyjny podmiot zależny Goodyeara, ma przynosic maksymalny zysk przy jednoczesnym minimalizowaniu wydatków. To dlatego wymusili utworzenie strefy ekonomicznej na swoim terenie, pracownikom obcinają przywileje, już nie finansują jak dawniej inicjatyw lokalnych, a za dekadę, dwie gdy produkcja już się w Dębicy przestanie opłacać, przeniosą maszyny na Ukrainę zamykając tutejszy zakład. Takie są korporacje..
W Dębicy będzie maksymalnie 4 liga przy zaangażowaniu małych mikrofirm, jeśli miasto włączy się że swoim budżetem bedzie 3 lub 2.

sk

Co do DAP to się mylisz sa plany związane z powstaniem seniorów, nie długo się przekonacie. Co do dużych firm to jest problem, jak damy Wisłoce jak jest Igloopol a prezes firmy, nazwy nie zdradzę , zna się dobrze z jednym i drugim środowiskiem sportowym .

Mosad

Wisłoka popełniła wiele błędów które mają przełożenie na dziś.Zaorano praktycznie do zera własną działalność, która przynosiła kilka set tysięcy dochodu na rok, pamiętna ekipa sprzątająca na stomilu ale też prowadzono usługi w mieście.To dawało stabilizację i niezależność, nie oglądano sie na sponsorów i na wsparcie ze strony miasta, kasa była na 2 ligę.Nie wypałem było sprzedarz ruskiego targu który po niewielkiej inwestycji w postaci budowy butików mógł dać Wisłoce kilka krotnie powiększony zysk z chandlu. Niestety sprzrdano działkę, praktycznie ostatni majątek klubu

Mieszkalemwdebicy

Na Stomilu są przetargi, nie zawsze się je wygrywa.. Bardzo dobrze, że sprzedano działkę Biedronce, o jakich butikach piszesz? Handel w Dębicy jak i w innych miastach powiatowych upada, przejmują go galerie handlowe i internet. Nic by z tej działki nie było, obecny Manhattan jest w stanie upadku, ponad połowa stoisk zamknięta a jest to ściśle centrum miasta a nie obrzeża jak Wisłoka.
Szewczyk znowu zostanie burmistrzem i sytuacja przez kolejne 4 lata się nie zmieni, bo on raczej z lewej strony trzyma, z edkiem wódkę pije. Szkoda, bo tylko miasto może wprowadzić i zapewnić stabilizację klubowi w wyższych ligach.
MKS Dębica niech tworzy seniorów skoro mają szansę, wioski po 2 tysiące mieszkańców mają własne kluby, to czemu poszczególne osiedla nie? Mają obiekty koło mechanika na 4 ligę, to byłby chyba ewenement w skali Europy, 3 kluby z tego samego miasta w 4 lidze krajowej, to dopiero promocja..

  Mosad Mieszkalemwdebicy

  Sprzedali działkę to była zła decyzja, a wystarczyło wydzierżawić firmie która postawiła by na tej działce bar, kawiarenkę lub centrum rozrywki i itp…. – to wszystko mogło dawać klubowi dochód. Piszesz że dobrze że MKS założy seniorów – to patologia do kwadratu, bez kibiców to tylko jakaś wydmużka bez tradycji i historii . TO jak Termalika i im podobne twory które powstają w kontrze do klubów z historią i tradycją. Powstanie igloopolu było robione z kontrze do klubu z tradycją i historią jakim jest i będzie Wisłoka. Tworzenie dodatkowych klubików w Dębicy to patologia do kwadratu. Dębica to miasto dziwne gdzie jedna patologia osiedlowa walczy z drugą patologią osiedlową, miasteczko jak wieś, bo skoro jak piszesz wieś ma klub piłkarski to czego osiedla kilko tysięczne Dębickie powinny mieć klub sportowy ????

Trzy literki mienią się LKS

Proponuję założyć – 1. KS Kępa, 2.KS Mickiewicza, 3.LKS Kolejorz Cmentarna ,4. OKS Wolica. 5. KS – WUCH Dębica!!!!!

Gothic

Igloopol spadek – pewne info.

Jadymy

Każdy klub który powstanie powinien mieć kiboli osiedlowych którzy będą mieć zgody ale i kosy między sobą .
Osiedla takie jak ….. KS Kępa, Oks Wolica między sobą ZGODA ale – KOSA z Kolejorz cmentarna ks Mickiewicza i KS Wuch .Dobre patologia i huliganerka do potęgi entej. Policja nie da sobie rady z takim zjawiskiem .hahahaeheheheh….. będą musieć prosić wojsko o pomoc taka będzie zawieruch na ulicach. Perspektywa zajebista w końcu to miasto wchodzących możliwości pod przewodnictwem Burmistrza Szewczyka

Miasto Derbowe

No i Derbów było by pewno w sezonie piłkarskim dużo od B klasy po 3 ligę

Rafał

Dębica to wieś wschodzących możliwości , tu mieszkają ludzie którzy mają mentalność wieśniaków. Przykład to pan Mieszkalemwdebicy – Jak wioska ma klub sportowy to dlaczego nie mają mieć osiedla w Dębicy klubu sportowego?To jest przykład myślenia wieśniaka co słoma z buta wychodzi

  Mieszkalemwdebicy Rafał

  Wieśniak to cię robił za stodoła. To był sarkazm inteligencie, sprawdź w słowniku co to znaczy.

Wyborca Szewczyka

Propozycja, hasło ? dla Ekipy Burmistrz Szewczyka na kampanie wyborczą, ,, Jak wygramy wybory to na każdym osiedlu które ma po wyżej 2 tyś powstanie klub sportowy i obowiązkowo musi mieć seniorów w piłce nożnej.,,, Co na to sztab wyborczy, popieracie takie hasło i propozycję ???

Twój komentarza zostal dodany

Coś poszło nie tak, twój komentarz nie zostal dodany, spróbuj ponownie poźniej

Dodaj komentarz