Array
(
  [global] => Array
    (
      [below_top] => Array
        (
          [0] => 320
        )

    )

  [after_video] => Array
    (
    )

  [place_in] => Array
    (
      [sidebar_sticky] => Array
        (
          [0] => 272
        )

      [sidebar_normal] => Array
        (
          [0] => 327
        )

    )

)

WIDEO: Wisłoka Dębica – Rzemieślnik Pilzno [Zapowiedź]

Opublikowano w kategorii Różności Polecane

Wisłoka Dębica podejmie Rzemieślnik Pilzno w ramach 15. kolejki IV ligi podkarpackiej. Oto zapowiedź tego meczu.

Komentarze (32)

1919

Super.

Tau

Pilzno idzie na awans, więc panowie z Rzemieślnika tylko 3 punkty

Ksw

"wuju" i "ślęczu" dają z siebie co mecz 200% normy, takich wojowników nam więcej trzeba i za rok Wisłoka znowu w 3 lidze! W tym roku niech Pilzno sobie awansuje.

Ehm

Te Guziki to straszne pajace, ale to dopiero dzieciaki jeszcze, oby życie ich trochę utemperowalo, bo błazny wyrosną.

Xd

Ten drugi zwiastun dużo lepszy…

Kola

Ksw_pamiętaj awansować chce Sieniawa,Sanok,Izolator ,Przemyśl . Długo trzeba poczekać na awans Wisłoki.!!

bezstronny

Z dużej chmury mały deszcz /0 – 0/. Mizerna kopanina jak na derbach Igloopol – Wisłoka

obiektywnyksw

Sędzia ukradł zwycięstwo Wisłoce, przynajmniej wiadomo w jaki sposób Pilzno idzie po awans- golonkami go kupili haha. Przecież to było widać jak na dłoni, że ta sędzina się sprzedała, co któryś chłoptaś pilzneński klękał, to tamten od razu gwizdał. Odwrotnie Wisłoce- przerwał akcję po której padłby gol, kilka innych poważniejszych kontr. Nie dał czerwonej karki w dwóch sytuacjach. Jak ten sport ma funkcjonować, skoro te kurwy się sprzedają tym, którzy im płacą?
A Remut i ta pizda Florian niech się już przy parkowej nie pokazują, bo wiedzą że za to będzie wpierdol.

  mietek obiektywnyksw

  Zapomniałeś jeszcze napisać o tym, że Brzostowski przekupił sędziego. Wtedy już będzie komplet płaczku.

   lizapalywzabrzu mietek

   brawo dla kibicow z lasu, zamiast dopingowac swoja druzyne w takim meczu to jada do swoich panow z zabrza i tam liza im odbyty !!! chociaz z drugiej strony mam na to wyjebane, niech robia co chca 🙂
   ps. o tak, lesni kibice od zawsze sa za pan brat z kultura 😉

mecz

Ty cielecino byś każdego bił. Pasuje tobie obiektywny wpier…

gal anonim

Chłoptaś pilzeński i chłoptaś debicki i chłoptaś obiektywnyksw

xdsdewfwet

To jest jakaś porażka, młyn Wisłoki pojechał na mecz Zabrza, a dzisiaj w derbach powiatu nie miał kto dopingować drużyny o cenne punkty? Wiecie, jak to o was świadczy, kim jesteście na usługach Zabrza? Oni nie przyjechali na wasze derby nie licząc paru pozerów, bo mieli swój ważny mecz. Lol jakiś

obecni

Ale był młynarz, workowy i obsługujący żarna

pilzniok

Tak własnie szanujecie zawodników którzy powinni dla was grać tyle w temacie !

Dkbxg

Same wyzwiska i przeklenstwa z trybun w strone zawodnikow Pilzna i sedziow cos strasznego tyle przeklenstw na meczu jeszcze nie slyszalem.

antypilzniok

Ja też nie, kurwy się sypały gęsto przez 90 minut, ale nie bez powodu. I sędzia i niektórzy piłkarze sprzedawczyki się nie popisały. Floraion..coo….ty k***o

https://www.youtube.com/watch?v=3-kApwni9jo

Wyeliminować 3 | 4 prowokatorów którzy klną jak pokręceni i będzie ok, służby ochrony KSW powinny takich delikwentów wypraszać z obiektu, z trybuny rodzinnej !!

klatow

Pilzniok masz racje!! To że Florian , Barycza, Remut są w Pilznie to zasługa kurdupla od butów i towarzysza spółdzielczego z igloo. Psełdobiektywny – takich jak ty to nie powinno się wpuszczać na stadion, psełdo kibicu. Grał byś w KSW jak ktoś wisi ci kilkadziesiąt tysięcy ????

do używajacych inwektyw

Wieśniak ze wsi wyjdzie ale wieś z wieśniaka nie wyjdzie. A szczyt chamstwa to wyzwiska na swojego o wiele starszego rodaka. Reasumując cham nad chamem na wieki wieków Amen.

gal anonim

Te bluzgi pasują do bluzgających. Do kulturalnych kibiców pasowałoby krzyczeć " bluzgający….. co ty k……o

fakty

Dzieci na trybunach jadły klubową watę cukrową i uczyły się kuchennej łaciny, ku zadowoleniu mamuś i tatusiów . A trzeba było na znak protestu wyjść z dziećmi ze stadionu.

Praga

Brawa dla patafianow z lasu. Poziom zdziczenia i debilizmu sięga tam dużo poniżej polskiej normy. Sami się kiedyś między sobą pozabijacie.

przysłowia polskie

Dobre maniery wynosi się z domu i żadna szkoła ich nie nauczy. I stare przysłowia pasują do dzisiejszych czasów Jedno z nich to jakie drzewo taki klin – jaki ojciec taki syn

dobra rada

Rzemieślnik w przerwie dokupić kilku piłkarzy z Małopolski by byli dobrzy zmiennicy i będzie ok.

iwona

spaslak z pod Ropczyc pojawia się na parkowej i robi wioche,do nego dołącza drugi przydupas i wstyd panowie !! Ryk chamstwa i wiochy

:)

A jeszcze nie tak dawno na tej stronie wszyscy wychwalali ze na wisłoce jest kultura w dopingu,a na Igloopolu tylko bluzgi i chamstwo. Więc teraz się pytam tych którzy sądzą nadal ze tak jest gdzie jest na kibicowska kultura? Wszyscy potraficie tylko gonić Igloopol a nie widzicie prawdy!!!!!

Krissss

Swieta prawda na igloopol napierdzielaja ze same chamy,przekenstwa ze z dziecmi na mecz nie ma sie co wybierac ale na parkowej według mnie jest jeszcze gorzej.Bylem na meczy jak grali z Pilznem to masakra jakie wyzwiska i wulgaryzmy w strone zawodnikow gosci i sedziow i to z sektora rodzinnego to jest nieporozumienie i dzieci sluchaja tego wszystkoego.Stanie taki nadenty grubas i klnie raz za razem a drugi patrzy na niego i robi to samo,idz czlowieku jeden z drugim na druga strone do mlyna i tam sie udzielaj miedzy ta patologia a nie w sektorze rodzinnym miedzy dziecmi.

kazik

Piknikowi kibice darli mordę maks 4 osoby, co do kibiców tak zwanych szalikowców na dużej trybunie to rzadko słychać przekleństwa., zachowują się 100% lepiej niż na tak zwanej małej trybunie, piknik wiocha patologia !!

sum

myslalem szewczyk ze masz troche wiecej oleju w glowie ale jednak nie, jestes takim samym leszczem jak zwykly kibol z lasu, jak ci nie pasuje kolor niebieski to nie pokazuj sie na hali na Igloopolu, tyle w temacie !

Twój komentarza zostal dodany

Coś poszło nie tak, twój komentarz nie zostal dodany, spróbuj ponownie poźniej

Dodaj komentarz