Array
(
    [global] => Array
        (
            [below_top] => Array
                (
                    [0] => 320
                )

        )

    [after_video] => Array
        (
        )

    [place_in] => Array
        (
            [sidebar_sticky] => Array
                (
                    [0] => 272
                )

            [sidebar_normal] => Array
                (
                    [0] => 327
                )

        )

)

XII Turniej Słowian w Tenisie Stołowym na Wózkach – Tarnobrzeg 2018 [TRANSMISJA NA ŻYWO]

Opublikowano w kategorii Inne sporty Polecane

Transmisja na żywo z XII Turnieju Słowian w Tenisie Stołowym na Wózkach. Zawody odbędą się w Tarnobrzegu w dniach 20-22 lipca 2018.

W Tarnobrzegu już po raz dwunasty odbędą się międzynarodowe zawody pod nazwą XII Turniej Słowian w Tenisie Stołowym na Wózkach, w których rywalizować będą niepełnosprawni tenisiści stołowi grający na wózkach aż z 8 krajów.

W turnieju drużynowym (20 lipca) wystąpią 22 drużyny, a w turnieju indywidualnym (21 – 22 lipca) w Hali Sportowej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 udział weźmie 46 zawodników z Czech, Słowacji, Serbii, Ukrainy, Litwy, Rosji, Białorusi i Polski.

Wśród nich będą medaliści Mistrzostw Świata, Mistrzostw Europy, Igrzysk Paraolimpijskich w Rio 2016 oraz w Londynie 2012.

Dziesięciu najlepszych tenisistów będzie w październiku uczestniczyło w Mistrzostwach Świata Osób Niepełnosprawnych w tenisie stołowym – PTT World Championships 2018, które odbędą się w Celje w Słowenii (wśród nich dwaj paraolimpijczycy, zawodnicy reprezentacji Polski i IKS Jezioro Tarnobrzeg Maciej Nalepka i Krzysztof Żyłka).

Zawody pod Patronatem Honorowym p.o Prezydenta Miasta Tarnobrzega i Polskiego Związku Tenisa Stołowego.

Transmisja na żywo: XII Turniej Słowian w Tenisie Stołowym na Wózkach – Tarnobrzeg  2018 [WIDEO]

piątek, 20 lipca 2018:

sobota, 21 lipca 2018:

niedziela, 22 lipca 2018:

Turniej Słowian jest doskonałą promocją sportu paraolimpijskiego w kraju i po za jego granicami, promocją Tarnobrzega, firm, sponsorów o zasięgu ogólnopolskim i międzynarodowym.

Zawody będą rozgrywane na 6 stołach SPONETA S7-13 i 2 stołach Andro z atestem ITTF, a poprowadzi je dwójka profesjonalnych sędziów głównych Marek Biernat i Janusz Malarz oraz Marek Worek odpowiedzialny za obsługę internetową turnieju.

Pomagać im będzie ośmiu sędziów sędziujących przy stołach Krzysztof Kowalski, Wiesław Byczek, Jacek Lachor, Sławomir Skrzęta, Dawid Sowa, Paweł Włodyka, Jerzy Zajdel, Piotr Mikiera, obsługa techniczna i obsługa medyczna oraz zaangażowani są wolontariusze. Zawodnicy na wózkach będą mogli liczyć na pomoc dzieci i młodzieży z Domu Dziecka w Skopaniu w czasie meczy przy stołach tenisowych.

Uczestnicy zostaną zakwaterowani w Hotelu Karolina i Hotelu Kameleon w Tarnobrzegu oraz w Hotelu Basztowy w Sandomierzu. Spółdzielnia Socjalna KONAR z Tarnobrzega jak co roku zapewnia Catering (obiady na hali sportowej).

Partnerzy turnieju:

Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych,
Województwo Podkarpackie „Podkarpackie – przestrzeń otwarta na sport”,
Ministerstwo Sportu i Turystyki/ Polski Związek Sportu Niepełnosprawnych „Start”
Urząd Miasta Tarnobrzeg, Powiat Niżański
Polski Związek Tenisa Stołowego

Patronat Medialny:

  • PodkarpacieLive.TV – transmisja internetowa,
  • Magazyn sportowy „Pełnosprawni” z TVP Sport,
  • Radio Rzeszów, Radio Leliwa,
  • TVL Telewizja Lokalna, ITV WISŁA telewizja internetowa,
  • Tygodnik Nadwiślański, Echo Dnia, Super Nowości, GC Nowiny, Nowiny 24, Portal informacyjny NadWisłą24.pl, Portal sportowy podkarpackisport.pl, Portal informacyjny o Tarnobrzegu rta24.eu,  Portal sportowy sportowepodkarpacie.net

Nagrodami dla zawodników w turnieju drużynowym i w 6 kategoriach w turnieju indywidualnym z miejsca 1, 2, 3 będzie sprzęt do tenisa stołowego z Aga Sport – Bożena Waldowska z Gliwic. Firma ta w trzecim dniu zawodów (22 lipca niedziela) otworzy swoje stoisko ze sprzętem do tenisa stołowego.

Sponsorzy turnieju:

  • ZAKŁADY CHEMICZNE „Siarkopol” TARNOBRZEG sp. z o.o.
  • PHOENIX CONTACT Wielkopolska Sp. z o.o.
  • Kancelaria Prawna Subsydium Dariusz Gruszowski z Krakowa
  • NSG Group właściciel marki Pilkington
  • Kancelaria Adwokacka Adw. Krzysztof Śmiałek z Krakowa
  • P.H.U. Autorak Arkadiusz Rak Sklep budowlano-wykończeniowy PSB Mrówka w Tarnobrzega
  • Firma TARKON Sp. z o.o. Piotr Skowron z Tarnobrzega
  • Esculap – Sklep Medyczno – Rehabilitacyjny Magdalena Bogdan Pelc i Wspólnicy w Tarnobrzega
  • TRANS FURDYNA – Grzegorz i Katarzyna Furdyna – Wola Baranowska Tarnobrzeska
  • Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. w Tarnobrzegu
  • Ubezpieczenia Wypadkowe Sportowców Marian Sawa z Tarnobrzega
  • Edward Bujak PKS Tarnobrzeg
  • Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
  • Firma „Sam-Ray” Maciej Osowski z Samborca
  • Spółdzielnia Mieszkaniowa „Siarkowiec” w Tarnobrzegu
  • Plakaty, zaproszenia, dyplomy – Drukarnia Nadwiślańska Plus A. Hędrzak, M. Sławek s.c. z Tarnobrzega
  • Cukiernia Motycze Elżbieta Witkowska z Motycze Poduchowne
  • Cukiernia Kilian z Radomia
  • Piekarnia i Cukiernia SKALSKI z Ostrowca Świętokrzyskiego
  • F.H.U. Golden Global Grupa z Tarnobrzega
  • Spółdzielnia Pracy „Muszynianka” z Krynicy Zdrój
  • WODY KARPACKIE Sp. z o.o. z Krosna
  • CHMIELNIK ZDRÓJ S.A – z doliny strugu Rzeszów
  • PPHU MIWAX Wacław Grela z Tarnobrzega
  • Agencja reklamowa Lifestudio Kamil Wajda z Tarnobrzega
  • BATIMO-BUD Józef Bednarz z Jeżowego
  • Zakład Handlowo-Usługowy Kazimierz Szewczyk z Jeżowego
  • Zakład Produkcyjno-Remontowo-Handlowy Wiesław Szewczyk z Łętowni
  • Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej „Jeżowe” Teresa Królikowska z Jeżowego
  • Dachlux – Kumor Centrum Handlowo Usługowe Anna Kłodnicka z Jeżowego
  • EM-BUD Edward Marciniec z Górna
  • Zakład Produkcji Wyrobów Betonowych BETBUD Rodzina Nenutil Stale koło Tarnobrzega
  • TWZ Firma Drogowa Tadeusz Żak, Wojciech Dryś, Zbigniew Kotulski s.c. z Tarnobrzega
  • Tarnobrzeska Spółdzielnia Mieszkaniowa

Program Zawodów:

19 lipca – czwartek
– przyjazd do godz. 18.00 zawodników do miejsc zakwaterowania (hotele)

20 lipca – piątek (turniej drużynowy)
– godz. 9.30 – I część rozgrywek
– godz. 11.30 – oficjalne, uroczyste otwarcie turnieju – prezentacja drużyn
– godz. 12.00 – II część rozgrywek
– godz. 13.30 – przerwa – obiad (w miejscu rozgrywek)
– godz. 14.30 – III część rozgrywek – zakończenie i udekorowanie zwycięskich drużyn

 21 lipca – sobota (turniej indywidualny)
– godz. 9.30 – I część rozgrywek
– godz. 13.30 – przerwa – obiad (w miejscu rozgrywek)
– godz. 14.30 – II część rozgrywek

22 lipca – niedziela (turniej indywidualny)
– godz. 9.30 – I część rozgrywek
– godz. 13.00 – przerwa – obiad (w miejscu rozgrywek)
– godz. 14.00 – mecze finałowe
– godz. 15.30 – 16.00 – zakończenie i uroczyste udekorowanie zwycięzców

tenis stolowy turniej slowian

1

2

3

4

5

Komentarze (0)

Twój komentarza zostal dodany

Coś poszło nie tak, twój komentarz nie zostal dodany, spróbuj ponownie poźniej

Dodaj komentarz

Podobne