Array
(
  [global] => Array
    (
      [below_top] => Array
        (
          [0] => 320
        )

    )

  [after_video] => Array
    (
    )

  [place_in] => Array
    (
      [sidebar_sticky] => Array
        (
          [0] => 272
        )

      [sidebar_normal] => Array
        (
          [0] => 327
        )

    )

)

ŻUŻEL: podprowadzające Stali Rzeszów na derbach z Unią Tarnów [WIDEO]

Opublikowano w kategorii Inne sporty Polecane

Zobaczcie jak prezentował się dziewczyny z Stal Rzeszów Cheers, czyli podprowadzające żużlowców Stali Rzeszów, podczas derbowego meczu 1 ligi z Unią Tarnów.

Komentarze (4)

Kibic piłki

Jak już musicie ten żużel wpychać na siłę, to zróbcie przynajmniej osobną zakładkę. Kibiców piłki to na prawdę irytuje, a o piłce z założenia miał chyba być ten portal i był na prawdę dobry. Chętnie bym dał te 5 zł albo i więcej, o które prosicie, mimo, że na razie nie zrobiliście ani jednej relacji, która by mnie zainteresowała (Karpaty Krosno mecze wyjazdowe). Niestety głupim wpychaniem tego sportu dla sprawnych inaczej do wiadomości "top" jedziecie po przysłowiowej żużlowej bandzie.

  józek Kibic piłki

  nie zgadzam się, bo niektórych jednak to interesuje…

  jksfan Kibic piłki

  4 mecze Karpat w tej rundzie, 3 razy żużel z Krosna – jak na sezon, który trwa od marca, na portalu co tydzień jest coś z Krosna. Mało jest Przemyśla, Stalowej Woli i Sanoka.
  To nie jest portal krosnolive, tylko podkarpacielive. Proszę pokazujcie mniej Karpat to wam przeleje nie 5 (jak "Kibic piłki"), a 10 zł.

Anonim

a tam pitolicie z tymi Karpatami kogo to wasze pierd..mento interesuje??? blondynka jest zaje..na oj bym pokibicował sam na sam.. mozna pomarzyć…

Twój komentarza zostal dodany

Coś poszło nie tak, twój komentarz nie zostal dodany, spróbuj ponownie poźniej

Dodaj komentarz